Witaj na stronie GalMaster

Posted on
O STRONIE: Niniejsza strona stanowi moje portfolio fotograficzne oraz czynności usługowe. Możesz poczuć się swobodnie i po niej rozejrzeć. Spokojna głowa, sprawy kreatywne jak i organizacja techniczna znajdują się już na mojej głowie.
Dedykowane kategorie albumów znajdziesz na górnym pasku strony tj. sesje zdjęciowe, fotografie ślubną, chrzty, jubileusze itp. Wykonuje również fotografie dokumentacyjne po reportaże jak i naloty foto/video dronem na co posiadam specjalny certyfikat (świadectwo kwalifikacji UAVO) wydany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w 2016 roku. Do tego aktualne badania lekarskie + wykupione OC.
O MNIE: Jestem fotogafem z pasją, który realizuje swoje pomysły. Działam głównie na terenie Kalisza (woj. Wielkopolskiego), ale nie ograniczam się tylko i wyłącznie do niego. Fotografią interesuję się od 2010 roku i jestem otwarty na wszelkie propozycje wykonania sesji zdjęciowych jak i fotografii okolicznościowych. Masz pomysł? Napisz. Poza niniejszą stroną prowadzę również dwie inne: www.62-800.pl (strona o Kaliszu) jak i www.FotoTrasa.pl – (strona o tematyce turystyki rowerowej). Łączę odkryte ciekawe miejsca na rowerze z późniejszym wyjazdem do nich na sesje plenerowe.
DLACZEGO GALMASTER? Aparat to moja wizytówka jak i przepustka otwierająca wszystkie drzwi przede mną a dron to poważne narzędzie, które ma wiele zastosowań. Z ciekawostek – dlaczego nazwa GalMaster? Gal – to skrót od mojego nazwiska (Galant) Master – z języka angielskiego to Mistrz. Natomiast po rozbiciu słowa Master na Ma + ster – jestem człowiekiem, który wziął ster (sprawy) w swoje ręce i działa. Ma to zastosowanie również i w pilotażu drona.  Gal + ma + ster.
*****
O LEGALNOŚCI: Po wszelakich rozmowach w Powiatowym Urzędzie Pracy, Inkubatorze Przedsiębiorczości, księgowymi jak i z prawnikami doszedłem do wniosku, że w moim przypadku najbardziej sprawdzi się: „działalność nierejestrowana”. Tak więc taką właśnie formę prowadzę od początku 2019 roku. Dla wytłumaczenia szerzej tego pojęcia prawnego przytoczę krótkie video poniżej. §
Zapraszam do skorzystania z mojej oferty jak i polubienia mojego fun-page na Facebooku: https://www.facebook.com/foto.galmaster/

 

GalMaster / Krzysztof Galant

 

 
Polecane produkty:

Nikon Z7 

Hama Baby Feel album dla noworodka

Calla księga gości weselnych z drewnianym pudełkiem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *